„Apranga” grupa ir viens no vadošajiem apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs. Strauji augošā veikalu tīkla ikdiena – tajā ir savas jomas profesionāļi, kas soļo vienā ritmā ar modes tendencēm, pasaules slavenākie zīmoli un klienti, kas seko modei un rūpējas par savu stilu.

Šodien mūsu komandā ir vairāk nekā 2000 cilvēku. Mēs ticam, ka uzņēmuma veiksme un rezultāti ir atkarīgi no katra mūsu darbinieka ieguldījuma. Ik dienas mēs visi, sākot ar veikalu darbiniekiem un beidzot ar uzņēmuma vadītāju, strādājam vienota mērķa virzienā – lai mūsu uzņēmums būtu viens no reģiona līderiem. Kopīgi priecājamies par lielākiem un mazākiem panākumiem, kopīgi risinām ikdienas problēmas un meklējam jaunas iespējas, kā sagādāt mūsu klientiem patīkamus pārsteigumus. Mūsu mērķis ir ikviena uzņēmuma darbinieka iemaņu pastāvīga pilnveidošana, radoša līdzdalība kopīgajā darbā, kā arī vēlme attaisnot un pat pārspēt uz viņiem liktās cerības. „Apranga” grupas komanda pastāvīgi paplašinās, un visi mūsu darbinieki jūtas novērtēti un atbalstīti.

Mode – tā ir mūsu kaislība! Ja arī jums mode ir būtiska dzīvesveida sastāvdaļa – nāciet strādāt domubiedru vidū!

DARBA PIEDĀVĀJUMI

JŪSU IEGUVUMI

Priecājamies, ka mūsu profesionālā komanda nemitīgi paplašinās un pilnveidojas. Mēs cenšamies radīt tādu darba vidi, kurā ikvienam būtu iespēja pilnveidoties, mēs investējam savu darbinieku izaugsmē, jo tas ir vienkārši, efektīvi un pareizi.

STRĀDĀJOT KOPĀ AR MUMS:

  • Jūsu darba vieta būs dinamiskā un enerģiskā modes biznesa pasaule;
  • Jums būs ekskluzīva iespēja mācīties, pilnveidoties un veidot karjeru modes biznesā;
  • katru dienu varēsiet strādāt ar pasaulslaveniem zīmoliem, vērot modes tirgus profesionāļus un laika gaitā pakāpeniski pārņemt viņu pieredzi.

MĒS RŪPĒJAMIES PAR SAVIEM DARBINIEKIEM UN GARANTĒJAM:

  • uz cieņu un uzticību balstītas darba attiecības draudzīgā kolektīvā;
  • objektīvu darba novērtēšanu, atvērtu dialogu starp vadītāju un darbinieku;
  • iekšējās apmācības, kas orientētas uz mūsu darbinieku spēju pilnveidošanu;
  • reālas karjeras iespējas;
  • iespēju savienot darbu ar mācībām, strādājot pēc slīdošā maiņu grafika;
  • godīgu atalgojumu un motivējošu piemaksu atkarībā no darba rezultātiem.
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu Sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” un turpiniet pārlūkošanu tīmekļa vietnē. Sīkdatņu politika un plašāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm atrodama šeit